Menu

Mezunlar Kulübü

Mutfağa Hoşgeldiniz

Eğitimimizin Aslında Temel Taşlarından Olan Hata Ben Ona İşin Mutfağı Dediğim Bir Kulüptür. Eğitim Alan Her Birey Eğitim Bittikten Sonra Kafasında Onlarca Soru ile Baş Başa Kalır. Aldığı Eğitimden Sonra Pratik Yapma İhtiyacı Ve Kafasındaki Soruları Gidermek İçin Karşısında Bir Muhatap Bulmak İster Ama Çoğu Eğitimden Sonra Kursiyer Aldığı Eğitim İle Baş Başa Kalır. 

Fakat Biz Hiçbir Kursiyerimizi Yalnız Bırakmayarak Almış Oldukları Eğitimi Pratik Olarak Uygulama Yapabilecekleri Muhteşem Bir Fırsat Sunuyoruz. 

Eğitimleri Biter Bitmez TELEGRAM Üzerinde Oluşturduğumuz MEZUNLAR KULÜBÜNE Alarak Burada Deneyimli Mezunlarımız İle Tekniklerini Geliştirme Fırsatları Bulmuş Oluyorlar. 

Böylelikle Kısa bir Sürede Almış Oldukları Eğitimdeki Bilgeler ile Kimseye İhtiyaç Duymadan Kendi Analizleri Ve Çizimleri İle Yatırımlar Yaparak Net Kazançlar Elde Ediyorlar. 

Eğitim Sonu Tam Destek

Bu Uygulamamız Piyasadaki Kursiyerlere Verilen İlk Hizmetlerden Biridir. Bizleri Örnek Alarak Aynı Uygulamaları Yapmaya Çalışan, Diğer Eğitmenlere de Işık Tutmuş Ve Bu tarz Hizmetler Vermeye Başlamışlardır. Bu da Bizim KY İçin Verdiğimiz Mücadeledeki “Destek Tam Destek” Sloganımızın Başarılı Olarak Uygulandığını Ve Piyasadaki Eğitim Çıtasını Yükselttiğimizin Güzel Bir Örneğidir. 

Sizlerde Doğru, Profesyonel Eğitim Alarak Yatırımlarınızı Korumak Ve Harmonik Formasyon Ailemize Katılmak İstermisiniz? Eğitim de Kalitenin Adresi. 

Mezun Başarı Hikayeleri

Başarı Oranı
Harmonik Formasyonlar 100%
Destek ve Dirençler 100%
Hareketli Ortalamalar 100%
Mum Formasyonları 100%

Düşen bir hisseyi korkusuzca alabiliyorsanız hayatınızdan bir Serkan ÇADIRCI geçmiştir.

Serkan Hocam çok naif, bilgili ve sabırlı bir eğitmen. Harmonik formasyonları o kadar güzel verdi ki bizlere. O karmaşık görünen çizimleri sayesinde çözümledik. Strateji olarak mükemmel birikime sahip. Yoğun iş trafiğinde bize vakit ayırması çok güzeldi. Çok teşekkür ederim büyük insan.

Dr. Erkut KARACA

Dr. Erkut KARACA

Mezun

Hocam iktisat okuyorum. 3.yılım belki oradaki bilgilerimle ve şartlarla geçinmemiz asgari kalacak. Şu bir haftada öğrendiğimle kendimi kurtaracağım gibi hissediyorum. Hayırlısı olsun herkes için.

Adem Bey

Adem Bey

Mezun

Serkan hocam bundan tam bir ay önce yine eğitim tadında yapmış olduğunuz canlı yayında maalt analiziniz dikkatimi çekmişti. Bugün geldiği nokta 206₺ neredeyse %100. Teşekkürler. Eğitim sonrası yaptığım işlemlerin hiçbirinde zarar etmedim. Bilinçli yatırım yaparak, sabırla, çizimlerimle yola devam ediyorum. Burada hocalarımın çizimlerini tekrar tekrar inceleyerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Değerli hocalarım sizlere çok ama çok teşekkür ediyorum.

Oğuzhan Bey

Oğuzhan Bey

Mezun

Ben ilk haftada eğitim masrafımı çıkardım. İnsanlık için küçük olabilir ama benim için büyük başarı. Kendimle gurur duyuyorum.

Burcu Hanım

Burcu Hanım

Mezun

Evet hedef nokta atışı Serkan hocam. Çok teşekkür ediyorum size. Kendi analizimle kazanmak çok güzel bir duygu. Heyecanımı mazur görün.

Hisse bulmak için Twitter'da orda burda  korka korka işlem yapmak ne zormuş.
Allah razı olsun hocamızdan.
Çok şey kattı bize video eğitimleri.
Burada sizlerle beraber bu güzel eğitimi almak burada olmak benim için büyük başarı.

43 yaşındayım ve ev hanımlığından buraya terfi etmek bana büyük özgüven sağladı.

Fikriye Hanım

Fikriye Hanım

Mezun

Hiç abartısız %200 bilgim arttı. Eski takip ettiğim bir Twitter hesabında yazılanlara baktım. Konuşulanların düzeyini görünce yeni bir levele atladığımızı gördüm ve ben bu kişiyi takipten çıktım. Her zamanki gibi teşekkürü borç bilirim, saygı duruşu ve kapanış 🙂

İsmim Gizli Kalsın

İsmim Gizli Kalsın

Mezun

Hocam gerçekten süper birşey bu. Dün akşam 1 saatlikte b bacağı oluştuktan sonra öyle bir deneme yapayım dedim. c bacağının gelebileceği yeri dolguladım ordam alım yaptım d bacağının gelebileceği yeri dolguladım emri verdim uyudum. Kalktığımda d bacağında da satmış hatta g2 bacağında da. Harika 🙂

Hasret Hanım

Hasret Hanım

Mezun

Serkan hocam çok teşekkür ederim. Yazmayacaktım ama günlükte 4 saatlik, saatlik ve 30 dakikalık mumlarda dünkü bilgilerle ve Hareketli Ortalamalarla bir hisse yakaladım ve 1 saat içinde eğitim ücretinin çok üstünde bir kazanım elde ettim. Cidden bu eğitimi almakla en iyi kararı vermişim.

Teoman Bey

Teoman Bey

Mezun

Hocam güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum sizlerle birlikte olmak, eğitimlerinize katılıp öğrenciniz olmak bizim için şereftir. Tekrar teşekkürler.

Fatih AFAT

Fatih AFAT

Mezun

Serkan hocam dün gece formasyon bile yakalamaya çalıştım. Bu iş öğrenince zevkli oluyormuş. Bu zamana kadar kaybettiklerime üzülüyorum. Keşke daha önce sizden eğitim almış olsaydım.

Tahsin Bey

Tahsin Bey

Mezun

Sevgili Serkan Hocam;
Sizi yakın bir zamandır tanıyan, eğitimlerinize katılan biri olarak şunu kalpten ve açıkça söyleyebilirim ki, kişiliğiniz, akademik bilginiz ve kişilere karşı yaklaşımınızla muazzam bir kimliğe sahipsiniz. Sizi takdir eden biri olarak her platformda destekçiniz olmak benim için bir misyondur. Varlığınız çevrenizdeki bir çok kişiye yarar getireceğine olan kanaatimle. Saygı ve selamlarımı arz eder başarılarınızın devamını temenni ederim.

Türker Bey

Türker Bey

Mezun

İşte bu tam olarak Serkan hocanın bizlere öğrettiği, her kapıyı açan, "ALTIN ANAHTAR" tam olarak uygulanırsa ne kapılar açılıyor.

İsmim Gizli Kalsın

İsmim Gizli Kalsın

Mezun

Eğitim Takvimi

Aylık Haftalık Günlük Liste Grid Tile
Nisan 2021
Etkinlik bulunamadı!