Menu

Biz Kimiz?

Serkan ÇADIRCI

Harmonic Patern Master & Teknik Analist

Finans Sektöründe 10 Yıl Önce, Başlangıç Seviyesinde Teknik Yöntemler Öğrenerek Başladığı (Destek Direnç Çizim Teknikleri) Yatırım Hayatına Daha Sonraları Profesyonellerin Kullandığı ve %70 Başarılı Olan Aynı Zamanda Uluslararası Teknik Analiz Yöntemlerinin Başında Gelen Harmonik Formasyonları Öğrendikten Sonra Kendi İşlem Stratejilerini Geliştirerek Yatırımlarını Yapmaktadır.


Kullanmış Olduğu Bu Başarılı Teknik Çizime Yöntemine Daha Sonraları Gann Çizim Tekniği, Mum Formasyonları, Diğer Piyasada Kullanılan Formasyonları da Ekleyerek Teknik Analiz Noktasında Çok İleri Seviye Bir Bilgiye Sahip Olmuştur. Yapmış Olduğu Başarılı Teknik Çizim Analizlerini Sosyal Medya Hesaplarından Özellikle Youtube’da Yaptığı Canlı Analiz Yayınları ve Twitter ile Telegramdaki Takipçilerinden Gelen Talepler Üzerine Grafiklerini Düzenli Olarak Yayınlamaktadır.

 

Takipçilerinden Gelen Eğitim Alma Taleplerine İstinaden Son 2 Yıldır Düzenli Olarak Harmonik Formasyonlar Eğitimi Vermeye Başlamıştır. Eğitim Alan Öğrencilerin Yaptıkları Yatırımlarda %70 Başarı Sağlamaları Gurur Kaynağı Olmuştur.
Öğrettiği Teknik Global Bir Teknik Olduğu İçin Tüm Periyotlar Ve Tüm Yatırım Enstrümanlarında %70 Başarı Sağlamaktadır. Aktif Olarak Farklı Yatırım Enstrümanlarında (Borsa, Foreks ve Kripto) Danışmanlık ve Eğitimler Vermektedir.

Serkan Çadırcı