Menu

Neden Harmonik Formasyon

Eğitime Başlamadan Önce

Harmonik Formasyon Teknik Analiz Eğitiminde anlatılan yöntemlerin başarı oranı en az %70‘tir. Eğitime katılan kursiyerler için Eğitim programımız baştan sona anlatılan konuları en basit ve anlayacak şekilde tasarlanmıştır. Eğitim Tradingview çizim platformunda gerçek grafikler üzerinde anlatılıp çizimleri yapılarak simülasyon örneklemeleri uygulamalı gösterilir. Katılımcılar eğitim süresince not almaları için yanlarında defter kalem bulundurabilirler. 

Kursiyerin hiçbir yatırım bilgisi olmayabilir, hatta hiçbir terimi bilmiyor olabilir ama eğitim sonunda anlattığımız konularda ciddi bir gelişim sağlayarak çizimler yapmaya başlayacaktır. Başlangıç, orta düzey bilgilere sahip kursiyerlerimizde aynı şekilde eğitim sonunda hayal edemeyecekleri ileri seviye bir tekniğe sahip olacaklardır.

Eğitim İçeriği

1-Temel Kavramlar

Eğitimimiz Teknik Analizin temel başlangıcı olan Destek Direnç ve Trend yön belirleme noktasında önemli bilgiler ve işlem stratejileri içinde down-teori mantığı anlatılır. Hareketli ortalamaların önemi ve kullanılan rakamları anlatarak çok önemli işlem strateji mantığı geliştirilir.

Hareketli otalamalarla pekiştirilen destek direnç trend yön belirleme ile Kursiyer artık Teknik Analizi farklı bir bakışı ile görmeye ve anlamaya başlar. Arkasından Teknik Analizin çok önemli kullanılan yöntemlerinden biri olan Mum formasyonları Yapısı Ayı Boğa Mumları ve fiyat hareketlerindeki dönüşlerin önemi anlatılır. Bu 3 konu sonunda katılımcıların artık yatırımlar yaparken öncelikle KAYBETMEYE DUR demeye başlayacaklardır. Bu noktada öğrenilen üç yöntem ileriki derslerde Harmonik Formasyonlarla birleştirilecektir.

2-Harmonik Formasyonlar

Eğitimin 2. Kısmında Harmonik Formasyonlar hakkında genel bilgi verilerek o karmaşık çizimleri ve rakamları ÇOK HIZLI öğrenebileceğiniz kendi geliştirdiğim yöntemlerle anlatılır. 3. dersin sonunda Kursiyer, Harmonik formasyon çizimlerine başlayacaktır. Katılımcılara eğitim esnasında formasyonları grafik üzerinde kolayca nasıl bulabileceklerinin mantığı ipuçları ile anlatılır. 

İşimizi şansa bırakmadan

  • Oyun Planı Nasıl Hazırlanır?
  • Tüm İşlem Stratejileri
  • Örnekleri İle birlikte
  • Kursiyerin Teknik Analizdeki EN BÜYÜK SORUNU OLAN  Hisselerdeki Formasyonlar Nasıl Bulunur?
  • Nerede İşleme Girilir?
  • Nerede Kar Al Yapılır?
  • İşler Tersine Gittiğinde Tekrar Oyuna Nasıl ve Nerede Dahil Olunur?

bu konular itina ile çok detaylı bir şekilde ipuçları verilerek anlatılır ve öğretilir.

Eğitim Metodu

Eğitim esnasında kursiyerin gördüğü konuları anlayıp anlamadığı noktasında çizimler yapması istenir. Kursiyerin gönderdiği çizimler tek tek incelenerek Tarafımdan kontrol ve analiz edilir. Eğer eksik bir kısım varsa bu konu tekrar edilerek bir sonraki konuya geçilir. Böylelikle Kursiyer eğitim sonunda eğitime başlamadan önceki bilgisinin üzerine en az %70 ekleme yaparak anlatılan konulara öğrenmiş olur.

Eğitim esnasında ve sonrasında kursiyerlerimize anlatılan konularla ilgili gerekli EĞİTİM NOTLARI verilmektedir. Ayrıca yıllardır test ettiğim ve iyi çalışan al–sat sinyalleri üreten Tradingview indikatörü ve osilatörü, Matriks hisse tarama formülleri ücretsiz kursiyerlerimize verilmektedir.

Eğitim Sonrası

Eğitim sonunda MEZUN olan öğrencilerimizi yalnız bırakmayarak gelişimlerini devam ettirmek için Telegramdaki Mezunlar Grubumuza herhangi bir ücret ödemeden dahil olurlar. Bizim için Eğitim Sonrası İşin Mutfağı burasıdır. Çünkü almış olduğu eğitimdeki tüm konuları kendi başına Grafikler üzerinde çizimlerini yaptıktan sonra doğruluğunun tespiti için Mezunlar Sınıfından Yardım Alabilirler.   Bu eğitim sonrası paha biçilemez bir hizmettir.

Şu an Türkiye’nin En Büyük İyi derecede Teknik Eğitim Almış Grubuna Sahibiz.

İşin Aslı Tekniği Öğrenmeden Göndermiyoruz.